📞 +380 (93) 100 03 34 | +380 (68) 100 03 34

УКР  EN 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Чим ми займаємося?

Ми пропонуємо повний спектр логістичних послуг. Одним із пріоритетних напрямів діяльності ТОВ "АПЕКС ТРАНС" є авіаперевезення вантажів. Оцініть високий рівень професіоналізму співробітників нашої компанії та широкий спектр послуг.


Страхування вантажів

На сьогоднішній момент транспортне страхування вантажів – один із найпоширеніших видів страхування. Договір страхування вантажу може укладатися як відправником, і одержувачем – залежить від умов поставок ,юридичних і економічних відносин з-поміж них. Страхування вантажу часто здійснюється компанією, що займається так само і перевезенням цього вантажу. ТОВ "АПЕКС ТРАНС", як лідер з міжнародних перевезень, надає повний комплекс послуг, у тому числі і страхування вантажів, що перевозяться.

Однією з переваг роботи з професіоналами і те, що вони можуть забезпечити якісне виконання послуг, у разі – міжнародні перевезення вантажів, а й дають певні гарантії як страхування вантажів. Укладання серйозних контрактів з міжнародних перевезень просто неможливо без обговорення умов страхування вантажів під час перевезення. Транспортне страхування вантажів – це єдина можливість компенсувати збитки, які можуть виникнути у разі небезпеки.

ТОВ "АПЕКС ТРАНС" пропонуємо Вам страхування вантажів, що перевозяться будь-яким видом транспорту. Страхування перевезень передбачається як для перевезень територією України, так і за її межами. Страхування вантажів ТОВ "АПЕКС ТРАС" здійснює від ризиків втрати, псування та знищення. 

Крім цього, страхування перевезень може здійснюватися і на інших умовах, включаючи і страхування перевезень вантажів від додаткових ризиків. Маючи чималий досвід міжнародних перевезень ТОВ "АПЕКС ТРАС" може запропонувати Вам найрізноманітніші умови страхування перевезень, ґрунтуючись на своєму попередньому досвіді та міжнародній практиці страхування.

Страхова сума визначається виходячи з вартості вантажу на день оформлення страховки, ця сума може дорівнювати ринковій вартості, або менше. Також у страхову суму можуть бути включені витрати на транспортування вантажу.

Період страхування: з моменту відправлення вантажу з пункту відправлення та закінчується в момент доставки вантажу до пункту призначення. За умовою договору страховий захист може набирати чинності при завантаженні вантажу у пункті відправлення та вивантаженні вантажу у пункті призначення.

Договір страхування може бути укладений як на одиничне перевезення, так і на певний термін, протягом якого будуть застраховані всі вантажі, що перевозяться в цей проміжок часу.

Страховий тариф залежить від умов транспортування, обсягу відповідальності страховика, виду транспорту, номенклатури вантажів, протяжності маршруту, об'єктивного ризику, наявності перевантажень, перевалок та проміжного зберігання.

Страховий тариф при страхуванні вантажів  визначається індивідуально на підставі інформації наданої у заяві на страхування.

Тарифи на страхування перевезень абсолютно прозорі та здійснюються з дотриманням усіх законодавчих та нормативних актів.

Щоб отримати інформацію про наші тарифи на страхування перевезень вантажів, достатньо звернутися до офісу до співробітників компанії.

Контакти

Тел. +380 (93) 100 03 34
Тел. +380 (68) 100 03 34

email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Наши контакты в Facebook 

Телефонуйте нам в офіс і наші менеджери з радістю дадуть відповіді на всі ваші питання.      

© ТОВ "АПЕКС ТРАНС". Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту без дозволу адміністрації та зворотного посилання заборонено та переслідується законом.