📞 +380 (93) 100 03 34 | +380 (68) 100 03 34

УКР  EN 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Чим ми займаємося?

Ми пропонуємо повний спектр логістичних послуг. Одним із пріоритетних напрямів діяльності ТОВ "АПЕКС ТРАНС" є авіаперевезення вантажів. Оцініть високий рівень професіоналізму співробітників нашої компанії та широкий спектр послуг.


Оформлення вантажів

Митне оформлення вантажів може здійснюватися у відповідних підрозділах митних органів або ж, за окрему плату, поза місцем розташування цих органів. Розмір оплати при митному оформленні імпорту та експорту встановлюється Кабінетом Міністрів України. Першим етапом митного оформлення вантажів є подання митної декларації, переліку документів і відомостей про товар, що перевозиться. Вже цьому етапі багатьом підприємцям, які здійснюють ввезення/вивезення товару, потрібні професійні митно-брокерські послуги.

Митне оформлення імпорту та експорту – процедура відома, але не така проста. На початковому етапі слід провести ретельну підготовку щодо оформлення необхідного пакета документів. У процесі оформлення уважно контролювати весь перебіг справи, щоб під кінець угоди не виявилося так, що не дістає деяких важливих документів.

Митне оформлення імпорту – досить трудомістке питання, яке потребує делікатного підходу. Нерідко буває так, що просто потрібна своєчасна юридична консультація. Допомога фахівця у таких випадках дуже важлива.

Спочатку співпраця з нашою компанією допомагає уникнути неприємних моментів у митній процедурі.

Покладіть послуги з митного оформлення вантажу на досвідчених брокерів, які мають відповідні ліцензії та акредитації. Якщо у вас немає власного брокера, ми можемо порекомендувати вам професійних брокерів в аеропорту Бориспіль, які мають великий досвід роботи з митними органами.

Контакти

Тел. +380 (93) 100 03 34
Тел. +380 (68) 100 03 34

email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Наши контакты в Facebook 

Телефонуйте нам в офіс і наші менеджери з радістю дадуть відповіді на всі ваші питання.      

© ТОВ "АПЕКС ТРАНС". Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту без дозволу адміністрації та зворотного посилання заборонено та переслідується законом.