📞 +380 (93) 100 03 34 | +380 (68) 100 03 34

УКР  EN 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Чим ми займаємося?

Ми пропонуємо повний спектр логістичних послуг. Одним із пріоритетних напрямів діяльності ТОВ "АПЕКС ТРАНС" є авіаперевезення вантажів. Оцініть високий рівень професіоналізму співробітників нашої компанії та широкий спектр послуг.


Авіаперевезення вантажів

В епоху глобалізації економік світу, швидкоплинним розвитком технічного прогресу та зростанням конкуренції, багатьом компаніям дуже важливо не запізнитися з анонсуванням своєї продукції. Якщо не ви представите свою продукцію сьогодні, завтра, можливо, вже хтось займе ваше місце на ринку.

Як не віддати ринок конкурентам?

Вам потрібно приймати швидкі рішення, оновлювати та представляти на ринку нові продукти часто та швидко, випереджаючи на крок конкурентів.

Першим помічником для вас стануть компанії, які здійснюють авіаперевезення вантажів.

У той час, як деякі компанії, намагаючись заощадити на вартості доставки, доставляють вантаж морським або залізничним транспортом і тільки очікують на прибуття вантажу, Ви вже представите ринку свої оновлені продукти.

У той час, коли на ринку виникає дефіцит певного продукту, Ви вже продаєте його, оминаючи своїх конкурентів!

Авіа перевезення вантажів – це найсучасніший і найшвидший спосіб транспортування. Компанія "АПЕКС ТРАНС" є вашим надійним партнером, який надає професійні послуги з міжнародної авіа доставки вантажів.

Авиадоставка грузовFAQ :

Звідки та куди?

Ми здійснюємо авіа доставку експортних, імпортних, транзитних вантажів регулярними та чартерними авіарейсами з усього світу та в будь-які точки планети до/з головного аеропорту України – «Міжнародний Аеропорт Бориспіль» (KBP). З аеропорту Бориспіль ми доставимо ваш вантаж власним автотранспортом на митний пост у будь-яке місто України.

Крім авіа доставки вантажу в аеропорт Бориспіль, ми можемо запропонувати авіа доставку в міжнародні аеропорти: Донецьк (DOK), Дніпропетровськ (DNK), Харків (HRK), Одеса (ODS), Львів (LWO), Сімферополь (SIP).

ТОВ "АПЕКС ТРАНС" пропонує бронювання місць на всіх національних та зарубіжних авіакомпаніях, що здійснюють рейси в Україну та з неї.

Завдяки величезному досвіду роботи у сфері вантажних авіа перевезень, наша компанія може запропонувати Вам якісну послугу, точні терміни, контроль всього етапу авіа доставки. У нашому портфоліо понад 100 підписаних агентських угод із провідними операторами вантажних авіа перевезень з усього світу. Тому наша компанія здатна надати кілька варіантів (на ваш розсуд) здійснення вантажного авіаперевезення.

Якщо Ви надасте нам всю необхідну інформацію, ми зможемо розрахувати оптимальний тариф на будь-яке авіа перевезення вантажів і прийняти Вашу заявку прямо на нашому сайті. Після цього Ваша заявка надійде в обробку і протягом 24 годин ми зв'яжемося з вами, щоб допомогти Вам організувати авіа доставку вантажів оптимальним для Вас чином.

Що можна перевозити авіційним транспортом?

Наша компанія здійснює вантажні авіа перевезення наступних категорій:

 • авіа перевезення генеральних вантажів;
 • авіа перевезення небезпечних вантажів;
 • авіа перевезення цінних вантажів;
 • авіа перевезення вантажів, що швидко псуються;
 • авіа перевезення негабаритних вантажів

Певні вимоги пред'являються до кожної категорії вантажів:

 • відповідне пакування;
 • певні умови транспортування та зберігання вантажу;
 • маркування;
 • для небезпечних вантажів: лист безпеки (MSDS), декларація небезпечного вантажу

Щодо деяких вантажів, які становлять велику цінність або високий ступінь небезпеки, наприклад, дорогоцінні метали та каміння, вибухові речовини, отрутохімікати тощо, встановлені виняткові вимоги. Все це - особливі види вантажів, до їх перевезень пред'являються серйозні вимоги, не тільки до тари чи упаковки, але й до підвищеного рівня безпеки.

Від чого залежить вартість послуг?

Вантажні авіа перевезення - це найшвидша можливість доставити будь-який вантаж на інші континенти або транспортувати вантаж в Україну з різних країн. Однак, ця послуга за ціною перевищує вартість доставки іншими видами транспорту. На вартість послуги впливає багато факторів, але ключовими є:

 • вага вантажу та його обсяг;
 • характер вантажу;
 • терміновість виконання замовлення;

Наша компанія розробить для вас індивідуальний маршрут і оптимізує витрати на авіаперевезення вашого вантажу.

Яка відповідальність перевізникаа?

Дуже часто трапляється в міжнародній торгівлі, що вантаж повинен бути застрахований відправником або клієнт сам вирішує застрахувати свій вантаж під час його перевезення.

Ми працюємо виключно у правовому полі, де обов'язки та відповідальність експедитора та клієнта регулюються:

 1. Законом України «Про транспортно-експедиторську діяльність» (Зі змінами та доповненнями, внесеними Законом України від 16 квітня 2009 року N 1276-V)»
 2. Резолюцією ІАТА 600b (завантажити)

Крім того, ми добровільно беремо на себе відповідальність за своєчасну доставку вантажу. Додаткові зобов'язання та виконання всіх умов договору свідчать про професіоналізм нашої компанії, яка пропонує високоякісну послугу з доставки вантажів авіаційним транспортом.

Міжнародні авіаперевезення вантажів з АПЕКС ТРАНС –  це надійно та якісно!

Контакти

Тел. +380 (93) 100 03 34
Тел. +380 (68) 100 03 34

email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Наши контакты в Facebook 

Телефонуйте нам в офіс і наші менеджери з радістю дадуть відповіді на всі ваші питання.      

© ТОВ "АПЕКС ТРАНС". Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту без дозволу адміністрації та зворотного посилання заборонено та переслідується законом.