📞 +380 (93) 100 03 34 | +380 (68) 100 03 34

УКР  EN 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Чим ми займаємося?

Ми пропонуємо повний спектр логістичних послуг. Одним із пріоритетних напрямів діяльності ТОВ "АПЕКС ТРАНС" є авіаперевезення вантажів. Оцініть високий рівень професіоналізму співробітників нашої компанії та широкий спектр послуг.


Авіадоставка вантажів - швидко, якісно, надійно

Компанія ТОВ «АПЕКС ТРАНС» зареєстрована в Україні у 2009 р. як незалежна одиниця міжнародної транспортно-експедиторської мережі, яка проводить власну стратегію та самостійно бере участь на ринку міжнародних вантажних авіаперевезень.

Проте, разом з тим компанія ТОВ «АПЕКС ТРАНС» діє в рамках власної міжнародної транспортної мережі APEX TRANS NETWORK (USA, Switzerland, Japan, China), приймаючи стандарти та загальні правила авіаперевезень для агентів.

У Європі компанія ТОВ «АПЕКС ТРАНС» має окремі угоди з транспортно-експедиторськими холдингами Maurice Ward Group та DH Airfreight and May Courier International Group, що мають понад 150 офісів по всій Європі, що спеціалізуються головним чином на авіаперевезеннях.

АПЕКС ТРАНС є членом всесвітніх транспортно-експедиторських мереж, що об'єднує величезну кількість транспортно-експедиторських компаній, які є дійсно компетентними у всіх аспектах експедирування вантажів по всьому світу (Європа, Африка, Північна та Південна Америка, Азія, Австралія та Близький Схід).

logo cargoworld networks

У 2012 р. АПЕКС ТРАНС приєднався до однієї з найбільших транспортно-експедиторських мереж у світі CARGOWORLD NETWORKS, яка об'єднує близько 200 000 експедиторських компаній в галузі авіа та морських перевезень.

EastWest Logistics Network

У 2014 р. АПЕКС ТРАНС приєднався до глобальної міжнародної транспортно-експедиторської мережі Eastwest Logistics Network (EWLN), яка об'єднує 200 компаній з 90 країн світу.

Integreted Logistics Network

У 2015 р. АПЕКС ТРАНС приєднався до глобальної логістичної мережі незалежних експедиторів INTEGRATED LOGITICS NETWORK (ILN), представлених у найбільших аеропортах та морських портах по всьому світу.

Universal Logistics Network У 2015 році АПЕКС ТРАНС приєднався до молодої глобальної міжнародної транспортно-експедиторської мережі UNIVERSAL LOGISTICS NETWORK (ULN), що стрімко розвивається, яка вже об'єднує компанії з 32 країн світу


APEX TRANS LTD.

Member ID #293

Додатково компанією АПЕКС ТРАНС підписано окремі агентські угоди з провідними авіафрахтовими компаніями країн Азії, Європи, Північної та Південної Америки, Австралії та Африки.

Компанія ТОВ АПЕКС ТРАНС була учасником та переможцем численних тендерів з авіаперевезень вантажів, організованих найбільшими українськими імпортерами.

У 2014 р. компанія ТОВ АПЕКС ТРАНС отримала бронзу від національного бізнес-рейтингу (НБР) за результатами економічних показників серед підприємств України, також нагороджена званням «ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2014». Національний сертифікат «ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2014» надається суб'єктам господарської діяльності-лідерам економіки, які роблять значний внесок у розвиток галузі та економіки України в цілому, дотримуються високих стандартів соціальної захищеності працівників, впроваджують передові технології та створюють імідж України як правової економічно-розвиненої держави. Рейтинг також показує привабливість підприємства для інвесторів та банків, інформує партнерів про стан підприємства, сприяє становленню чесної та відкритої конкуренції.

Национальный сертификат «ЛИДЕР ОТРАСЛИ 2014»                     Медаль «ЛИДЕР ОТРАСЛИ»

 

Международні авіаперевезення з АПЕКС ТРАНС – це надійно та престижно!

Контакти

Тел. +380 (93) 100 03 34
Тел. +380 (68) 100 03 34

email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Наши контакты в Facebook 

Телефонуйте нам в офіс і наші менеджери з радістю дадуть відповіді на всі ваші питання.      

© ТОВ "АПЕКС ТРАНС". Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту без дозволу адміністрації та зворотного посилання заборонено та переслідується законом.